Bosch GBH 2-26 DFR 0.611.254.768

Skladem • 1 varianta84 Kč98 % • 1 157 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta121 Kč0 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta39 Kč92 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč1 recenzeDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 216 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč91 % • 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta199 Kč100 % • 63 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč82 % • 1 985 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 15 734 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Typ
900 ot./min

• , zakoupeno v PEDDY.cz

nikdy nás nezklamala, máme již druhou vrtačku

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Velmi nás těší, že jste s naším vrtacím kladivem Bosch GBH 2-26 DFR Professional natolik spokojený, že jste si ho pořídil hned dvakrát.
    Přejeme Vám, aby nadále plnil všechna Vaše očekávání!

• , zakoupeno v Electro World

• Prostě modrá "Boženka". Takže spokojenost, šlape jak má.

Bosch (značka)

Vážený zákazníku,velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám "Boženka" Bosch GBH 2-26 DFR líbí. Přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali. S pozdravem Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v CCB Stores

• pro profesionální využití vynikající

dobrá cena
    kvalitní výrobek

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám Bosch kladivo líbí a shledáváme jej za dobrou cenum.
    Přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

Typ
Počet úderů
4 000 ú/min
Otáčky na prázdno
900 ot./min

Vrtací kladivo s SDS plus GBH 2-26 DFR, Rychlejší než vystřelená kulka – všestranný a výkonný pomocník s rychlovýměnným sklíčidlem pro každodenní použití, Mimořádná rychlost vrtání ve třídě 2kg kladiv, Bleskurychlé prohození SDS plus a rychlovýměnného sklíčidla, Vypínání otáčení při sekání, L-Case (1 605 438 1CR); Rychlovýměnné sklíčidlo 13 mm (2 608 572 212); Hloubkový doraz 210 mm (1 613 001 010); Výměnné sklíčidlo SDS plus (2 608 572 213); Přídavná rukojeť ( 2 602 025 141)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 666 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v PEDDY.cz

nikdy nás nezklamala, máme již druhou vrtačku

Vážený zákazníku,
    Přejeme Vám, aby nadále plnil všechna Vaše očekávání!

• , zakoupeno v Electro World

• Prostě modrá "Boženka". Takže spokojenost, šlape jak má.

• , zakoupeno v CCB Stores

• pro profesionální využití vynikající

dobrá cena
    kvalitní výrobek

Vážený zákazníku,
    Přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 666 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• nízká cena v profi třídě a tam,kde klasická vrtačka s příklepem nestačí,se tohle vrtací kladivo dostane hravě.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám kladivo líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

• Splníl co jsem očekával

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám zboží líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

Vrtano zatim do betonu asi 40 der. Naprosto perfektni stroj. Jiz jsem mel vyzkouseno z minulosti, kdy jsem mel stejnou vrtacku zapujcenou. Zcela splnila moje ocekavani. Neni co vytknout

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám produkt líbí a přejeme Vám, abyste si jej i nadále užívali.
    Sledujte nás na našich sociálních sítích nebo se přihlašte k emailovému odběru, abyste získali více informací o novinkách a byli stále v obraze.

• Dělník dle představ

Zatím splňuje všechna očekávání

• Kvalita za dobrou cenu

Spolehlivý výrobek

• , zakoupeno v b-eshop.cz

Vysoký výkon pro domácí využití (především sekání dlažby a vrtání do betonu).