Bosch GBH 2-28 F 0.611.267.600

TOP 2 v kategorii Elektrická kladiva

Bosch GBH 2-28 F 0.611.267.600

Nabídne kvalitní provedení, silný příklep, antivibrační mechanismus, aretační tlačítko, plynulou regulaci otáček, výměnné sklíčidlo, pravý a levý chod, bezpečnostní prvky aj...
6 349 Kč
Garantovaný nákup z KAMODY.CZ

Do 3 dnů • 1 varianta89 Kč96 % • 6 487 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 68 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma96 % • 1 423 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka69 Kč95 % • 2 536 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 127 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta84 Kč98 % • 1 157 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma100 % • 2 344 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • 1 varianta99 Kč92 % • 7 479 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč2 recenzeDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč94 % • 4 216 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč91 % • 800 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka59 Kč98 % • 15 736 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč92 % • 1 486 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč100 % • 2 472 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč82 % • 1 985 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma94 % • 7 306 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta53 Kč98 % • 2 225 recenzíDalší informace

Vrtací kombinované kladivo se pyšní kvalitním zpracováním. Robustnost zvyšuje speciální hořčíkový kryt převodovky. Antivibrační mechanismus během práce efektivně tlumí veškeré vibrace. Aretační tlačítko umožní ničím nerušenou práci. Precizní navrtávání zajistí plynulá regulace otáček. Pravý a levý chod hravě uvolní zaseknuté vrtáky. Samozřejmě nechybí výměnné sklíčidlo pro bezproblémový a rychlý přechod mezi vrtáním bez příklepu do kovu a dřeva a mezi vrtáním s příklepem do betonu. Kulová vývodka síťového kabelu je ideálním prvkem proti nežádoucímu zlomení kabelu. Nechybí ani bezpečnostní spojka chránící jak přímo vás, tak také nářadí třeba před přetížením a přehřátím. Během práce budete chránění i díky funkci KickBack Control, která minimalizuje riziko nějakého nepříjemného poranění.

Ideální na opracování kovu a betonu

Vrtací kombinované kladivo patří do každé dílny a garáže. Skvěle ho využijete třeba při rekonstrukci domu, na stavbě, nebo při bourání apod. Hodí se na práci s kovem, betonem, kamenem, dřevem apod. Součástí sady je příruční kufr, utěrka na nářadí, výměnné sklíčidlo SDS-plus, rychloupínací sklíčidlo, přídavná rukojeť atd.

Typ
900 ot./min

• Silný výkon ve všech směrech
    • Jednoduchá obsluha, výměna nástrojů, výměna sklíčidla
    • Skvělá ergonomie
    • Dlouhý měkký napájecí kabel s kloubem proti zlomení na vrtačce.
    • Kovový doraz
    • Celkové zpracování
    • Váha - tři kila jsou jako pírko vzhledem k výkonu
    • Cena vzhledem k tomu, co nabízí
    • Super kufl - vejdou se i vrtáky.
    • SDS plus - 10 mm pro nástroje
    • Sklíčidlo pro 1.5 mm až 13 mm vrtáky

Po ukončení životnosti staré vrtačky od jiné značky jsem rychle hledal náhradu. Padla mi do oka tato mašinka a zatím velká spokojenost. Jen dodám, že doraz se netřepe, jak zde někdo psal. Jen je třeba najít správnou pozici zubů při vkládání. Já taky hledal a označil jsem si to Na práci kterou potřebuji je to skvělá mašina. Za ty peníze určené stojí.
    Obchod jsem zvolil kvůli rychlosti dodání. V sobotu jsem chtěl mít hotovo.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní zpětnou vazbu. Moc nás těší, že se Vám náš Bosch GBH 2-28 F Professional líbí a že u něj nacházíte tolik kladů. Věříme, že s ním budete i nadále spokojen.

• Výkon
    • Ergonomie
    • Nestabilní upevnění dorazu a během práce s vrtačkou vibruje

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš produkt Bosch GBH 2-28 F Professional líbí.
    Naše nářadí si zakládá na bezpečnosti našich uživatelů. Pokud se Vám něco nezdá na upevnění dorazu, můžete se bezplatně obrátit na náš servis a nechat nářadí zkontrolovat našimi profesionály.
    Doufáme, že budete s produktem nadále spokojen.

• Spokojenost

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš produkt Bosch GBH 2-28 F Professional a že jej doporučujete.

Typ
4 000 ú/min
Otáčky na prázdno
900 ot./min

Bezpečnostní prvky

Při práci s tímto přístrojem by bezpečnost měla být na prvním místě. Proto ve výbavě nechybí bezpečnostní spojka chránící jak přímo vás, tak také nářadí. Spolehlivou ochranu vám zajistí i funkce KickBack Control, která minimalizuje riziko zbytečného zranění.
Bezpečnostní prvky

Kvalitní provedení, dlouhý kabel, silný příklep

Mezi hlavní přednosti patří antivibrační mechanismus pro tlumení vibrací, aretační tlačítko, plynulá regulace otáček, výměnné sklíčidlo pro bezproblémový přechod mezi vrtáním bez příklepu do kovu a dřeva a mezi vrtáním s příklepem do betonu, otočná destička s uhlíky pro rovnoměrný výkon při pravém i levém chodu aj.
Kvalitní provedení, dlouhý kabel, silný příklep

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 16 078 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace

Špičkový výkon s inteligentní funkcí KickBack Control

Výhody pro uživatele:

• špičkový výkon s inteligentní funkcí KickBack Control.
  • nejlepší parametry v této třídě s vyšším výkonem.
  • větší ochrana uživatele díky funkci KickBack Control (KBC) pro minimalizaci rizika poranění .
  • aktivní tlumení vibrací pomocí antivibrátoru pro minimální vibrace .

Další výhody:

• hořčíkový kryt převodovky pro větší robustnost .
  • kulová vývodka síťového kabelu proti zlomení kabelu .
  • otočná destička s uhlíky pro stejný výkon při pravém i levém chodu .
  • bezpečnostní spojka pro ochranu uživatele a nářadí .
  • pravý/levý chod pro uvolňování zaseknutých vrtáků .
  • plynulá regulace otáček pro čisté navrtávání .
  • aretační tlačítko pro nepřetržitou práci bez únavy .
  • výměnné sklíčidlo pro rychlý přechod mezi vrtáním s příklepem do betonu a vrtáním bez příklepu do dřeva a kovu

Technické údaje:

- max. průměr vrtání do zdiva, duté vrtací korunky 68 mm
- max. průměr vrtání, ocel : 13 mm
- max. průměr vrtání, dřevo : 30 mm

Rozsah balení:

Přídavná rukojeť ( 2 602 025 141)
Příruční kufr
Hloubkový doraz 210 mm (1 613 001 010)
Utěrka na nářadí
Rychloupínací sklíčidlo (2 608 572 212)
Výměnné sklíčidlo SDS plus (2 608 572 213)

Dokumenty

• Silný výkon ve všech směrech
    • Jednoduchá obsluha, výměna nástrojů, výměna sklíčidla
    • Skvělá ergonomie
    • Dlouhý měkký napájecí kabel s kloubem proti zlomení na vrtačce.
    • Kovový doraz
    • Celkové zpracování
    • Váha - tři kila jsou jako pírko vzhledem k výkonu
    • Cena vzhledem k tomu, co nabízí
    • Super kufl - vejdou se i vrtáky.
    • SDS plus - 10 mm pro nástroje
    • Sklíčidlo pro 1.5 mm až 13 mm vrtáky

Obchod jsem zvolil kvůli rychlosti dodání. V sobotu jsem chtěl mít hotovo.

• Výkon
    • Ergonomie
    • Nestabilní upevnění dorazu a během práce s vrtačkou vibruje

Vážený zákazníku,
    Doufáme, že budete s produktem nadále spokojen.

• Spokojenost

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Doktor Kladivo

20 le zkušenosti

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch GBH 2-28 F líbí a že se Vám líbí.

• , zakoupeno v b-eshop.cz

Zatím jsem vrtačku nepoužil.

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch GBH 2-28 F líbí a věříme, že i po odzkoušení s ním budete spokojen.

• , zakoupeno v CCB Stores

• Perfektni

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že se Vám náš Bosch GBH 2-28 F líbí a že Vám vyhovuje.

• Lehký stroj
    • Výměnné hlavy SDS / sklíčidlo
    • Výkon a příklep tak akorát na SDS plus
    • Poměr cena / výkon
    • Dlouhý kabel

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

Mámr již asi třetí, pracuje spolehlivě s dostatečným výkonem.

Váš tým elektrického nářadí Bosch

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

Použito zatím jen jednou a spokojen.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• obsahuje i výměnné sklíčidlo pro vrtání klasickými vrtáky

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Jsme rádi, že Vám náš produkt Bosch GBH 2-28 F líbí a že jste spokojen i s vrtáky.