Extol Premium 8890207 PHD 1

Kladivo vrtací, SDS plus, 5,5J Výkonné vrtací a sekací kladivo určené pro vrtání do betonu a zdiva, lehké sekání do zdiva a betonu a osekávání obkladů či...
3 057 Kč

Skladem • 1 varianta89 Kč95 % • 7 512 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma88 % • 77 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta169 Kč96 % • 120 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta59 Kč98 % • 2 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 10 705 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma97 % • 2 676 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma97 % • 1 604 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 3 635 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 1 504 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 196 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 732 recenzíDalší informace

Otáčky na prázdno
800 ot./min

• , zakoupeno v KUTIL.cz

• Za rozumné peníze kvalitní nářadí
    • Dělá co se od něj očekává, ale je to hobby nelze srovnávat se značkovými výrobky
    • Předchozí Black&Decker mi vydržel 10 let a to jsem jej nešetřil - snad tohle vydrží aspoň polovinu
    • Něco cinká v SDS hlavě nicméně na funkci to nemá vliv.

S kladivem jsem narubal dvě kolečka betonu v 33° horku. Hlídal jsem pneumatickou hlavici - jak začala nepřiměřeně hřát, dal jsem mu pauzu, kladivo to přežilo. Což by mohla být indicie, že snad něco vydrží :-). Škoda že nemá nastavitelnou polohu sekáče, ale i s tím se dá žít. Vrtání do betonu proběhlo taky v poho 8 děr 25 mm v průměru 300 mm hloubka skouslo kladivo na jeden zátah. Zatím spokojenost.

• vysoký výkon
    • nepřehřívá se
    • rube jak o život
    • krátký přívodní kabel
    • není úplně lehoučká

Používám na "lehčí" bourací práce okolo domu. Je neustále v oběhu.
    Dobrý výkon a dobrá cena.

• , zakoupeno v Melichar CZ

• Velmi dobrý, těžší, ale dobrý výkon.
    • Vyšší hmotnost, ale s timto kladivem asi moc nepracují ženy, takže všechno OKI, pro silnýho chlapa :-) super....

Dobrý výběr, doporučuji, slušný výrobek za dobrou cenu.

Typ
4 200 ú/min
Otáčky na prázdno
800 ot./min

Kladivo vrtací, SDS plus, 5,5J

• Výkonné vrtací a sekací kladivo určené pro vrtání do betonu a zdiva, lehké sekání do zdiva a betonu a osekávání obkladů či omítek.

• kladivo je vybaveno zámkem sekáče, který udržuje sekáč při sekání ve stejné poloze (model 2015)
  • odpružená rukojeť snižuje vibrace a únavu při práci

• Technické parametry:
  • max. vrtání do oceli: 13mm
  • extra: 3x vrták, 2x sekáč
  • kufr: ano
  • hmotnost: 5,5kg

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 708 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 26 228 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

• , zakoupeno v KUTIL.cz

• Za rozumné peníze kvalitní nářadí
    • Něco cinká v SDS hlavě nicméně na funkci to nemá vliv.

• vysoký výkon
    • nepřehřívá se
    • rube jak o život
    • krátký přívodní kabel
    • není úplně lehoučká

Používám na "lehčí" bourací práce okolo domu. Je neustále v oběhu.
    Dobrý výkon a dobrá cena.

• , zakoupeno v Melichar CZ

• Velmi dobrý, těžší, ale dobrý výkon.

Dobrý výběr, doporučuji, slušný výrobek za dobrou cenu.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta39 Kč95 % • 708 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Torriacars

• nemá aretaci sekáče

Po dotazu na prodejce mi bylo zděleno, že má aretaci...po přijetí výrobku zjištěn opak, prodejce nekomunikuje

• , zakoupeno v BILYRAJ.CZ

• síla přírazu
    • kvalita materiálů

dobrá koupě pro amatérské potřeby

• , zakoupeno v Extreme Digital Zrt.

• velky , tezky masivni nastroj
    • zatim nic

vypada lepe nez obrazku , zadnej levnej plast ...provedeni se mi hodne libi. Co vsechno zvladne ukaze cas

• silný příklep, přesná hlava, velice nízká cena. Zkoušel jsem s ní vrtat do betonu a do žuly - bez problémů. Příště se chystám na sekání žuly. V příslušenství byla taky vazelína, kabel je dostatečně dlouhý, bohužel chybí sds rychloupínací hlava na klasický vrták(ale to bych chtěl za ty peníze moc muziky) - tu mám z jiné vrtačkové soupravy od jiné značky. Vzhled, ovládání a kufr - jako u profi vrtačky. Jestli vydrží dlouhodobou zátěž - pak vynikající volba. Kolem baráku za tu cenu ideální, akorát trochu těžší do ruky.
    • Neznám. Snad jenom značení u přepínače příklepu - ale to je nevýznamný detail.

• cena, výkon, parametry
    • nemá